O NÁS - ABOUT US - CHZ

O NÁS

lee en ESP - leggi in ITA - lire en FRA - read in ENG
Od roku 1999 započal zakladatel GAMMATRAVELS svá cestovatelská dobrodružství, poháněn zvědavostí a touhou po poznávání nových lidí, jazyků a kultur, láskou k exotickému divokému životu a nezkrotným dobrodružným duchem.


Láska k oceánu a surfu byl hlavním důvodem jeho rozsáhlých a intenzivních surfařských výletů po celém světě: Maroko, Senegal, Kapverdy, Kalifornie, Oregon, Maine, Brazílie, Mexiko, Portugalsko, Španělsko, Kanárské ostrovy, Francie, Itálie, Egejské ostrovy, Sicílie, Řecko, Kréta, Indonésie, Japonsko plus mnoho dalších dobrodružných road a camptripů.


GAMMATRAVELS dnes sídlí na španělském ostrově Lanzarote, souostroví Kanárských ostrovů, ležících v severním Atlantickém oceánu, v oživující zeměpisné šířce, pryč od pobřeží Afriky, Evropy a Ameriky.


Podívej se na GAMMATRAVELS BLOG na ohromující fotky a vtipné historky z našich celosvětových dobrodružství!!


Komentuj, piš příspěvky nebo se ptej na cokoliv o našich cestách: budeme rádi za tvůj názor i sdílení našich i tvých cestovatelských poznatků a zkušeností!!


Milujeme sport, přírodu, oceán, plavby a surfování.
S námi na Lanzarote si budeš užívat nejlepší čas svého života!!


ZAŽIJ SVÉ OCEÁNSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ S GAMMATRAVELS!!!!


Jednoduché a přátelské UBYTOVÁNÍ v drsném severním cípu Lanzarote, SURF-HOUSE vile „Kalufa“. Daleko od rušné turistické části ostrova a blízko národního parku Timanfaya a nejlepších SUP, surfařských a rybářských míst.


Zúčastněte se SUP lekcí na vlnách či klidných vodách pro začátečníky a pokročilé v lagunách a skalnatých pobřežích ostrova.


Zúčastněte se surfařských lekcí pro začátečníky a pokročilé.


Náš tým se skládá ze SUP/SURF INSTRUKTORŮ CERTIFIKOVANÝCH u ISA SURFING a FGS FEDERATIONS (první a druhý stupeň) a ZÁCHRANÁŘŮ CERTIFIKOVANÝCH u ILS a FINS FEDERATION. A samozřejmě z vášnivých a zkušených surfařů, expertů na místní surfařské podmínky.


SUP EXPLORATION a SUP WAVE SAFARI jsou skvělou příležitostí pro pokročilejší SUP sportovce: vydat se kolem ostrova Lanzarote a vyhledávat nejvhodnější vlny pro SUP; nebo se plavit okouzlujícími útesy Lanzarote, prozkoumávat potopené vraky lodí a mnohem více!!


Za poplatek možné zapůjčení SUP a SURF potřeb pro Vaši vlastní zkušenost a dobrodružství: podívej se na náš QUIVER!


Podívej se taky na náš profesionální VODNÍ FOTOSERVIS, pro pokročilé jezdce, kteří potřebují rozšířit své book portfolio, nebo prostě pro ty, kdo chtějí zaznamenat své surfařské vzpomínky s GAMMATRAVELS!


Zkontroluj náš CENÍK, OBJEDNEJ NYNÍ nebo nás kontaktuj pro bližší informace!!


gammatravels@gmail.com     +34 687178766       www.gammatravels.com