HOME - CZH - gammatravels.com


GAMMATRAVELS SURFOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ – LANZAROTE – KANÁRSKÉ OSTROVY

read in ENG - lee en ESP - leggi in ITA - read in FRA

V Lanzarote, vulkanickém ráji Kanárských ostrovů v Atlantickém oceánu, Vám GAMMATRAVELS poskytuje příležitost zažít nejlepší surfařskou a SUP zkušenost Vašeho života.

Jednoduché a přátelské ubytování v drsném severním cípu Lanzarote, SURF-HOUSE vile „KLF“. Daleko od rušné turistické části ostrova a blízko národního parku Timanfaya a nejlepších SUP, surfařských a rybářských míst.

Zúčastněte se SUP lekcí na vlnách či klidných vodách pro začátečníky a pokročilé v lagunách a skalnatých pobřežích ostrova.


Zúčastněte se surfařských lekcí pro začátečníky a pokročilé.Náš tým se skládá ze SUP/SURF INSTRUKTORŮ CERTIFIKOVANÝCH u INTERNATIONAL SURFING ASSOCIATION (úroveň 1 a 2), FEDERACIÓN GALEGA SURF, FEDERACIÓN CANARIA DE SURF, FEDERACIÓN ESPAÑOLA SURF, FISURF a ZÁCHRANÁŘŮ CERTIFIKOVANÝCH u INTERNATIONAL LIFESAVING FEDERATION a FIN-SALVAMENTO. A samozřejmě z vášnivých a zkušených surfařů, expertů na místní surfařské podmínky!!


SUP EXPLORATION a SUP WAVE SAFARI jsou výbornou zkušeností pro středně pokročilé SUP jezdce: prozkoumávat Lanzarote ostrov a hledat nejvhodnější vlnu pro SUP jízdu; nebo se plavit začarovanými útesy klidných vod Lanzarote, prozkoumávat potopené vraky lodí a mnohem více!!


Za poplatek možné i zapůjčení SUP a SURF potřeb pro Vaši vlastní zkušenost a dobrodružství: podívej se na náš QUIVER!

Podívej se taky na náš profesionální VODNÍ FOTOSERVIS, pro pokročilé jezdce, kteří potřebují rozšířit své book portfolio, nebo prostě pro ty, kdo chtějí zaznamenat své surfařské vzpomínky s GAMMATRAVELS!

Zkontroluj náš CENÍK, OBJEDNEJ NYNÍ nebo nás KONTAKTUJ pro bližší informace!!

FOTOSERVIS
Možné pořízení fotografií (u SUP lekcí, SUP safari nebo SUP exploration)
1DEN-30€ / 2DNY-55€ / 3DNY-60€ (SD/USB podpora zahrnuta)


Zkontroluj náš CENÍK, OBJEDNEJ NYNÍ nebo nás KONTAKTUJ pro bližší informace!!

gammatravels@gmail.com     +34 687178766       www.gammatravels.com