LANZAROTE SUP ZKUŠENOST - gammatravels.com

LANZAROTE SUP ZKUŠENOST - gammatravels.com

read in ENG - leggi in ITA - lee en ESP - lire en FRAStand Up Paddling, nebo jednoduše SUP, je vodní sport, který lze perfektně zkombinovat se surfem: mnoho surfařů ho dokonce považuje za nejefektivnější trenink k propojení a zdokonalení jejich surfařských technik, práce na hlavních svalech, balance a stability.

Lanzarote je naprosto ideální místo pro SUP: můžete pořádat dlouhé pádlovací exkurze podél útesů a lagun ostrova, prozkoumat oblasti jinak těžko dostupné (v režimu klidných vod), nebo můžete pojmout SUP jako surfařskou aktivitu (na vlnách): pádlovací surfařské prkno, které vám umožní chytat více vln v kratším čase a očekávat vlny již vestoje.


GAMMATRAVELS SURF SCHOOL nabízí nejlepší Stand Up Paddle surfování na nejlepších místech Lanzarote!


SUP se dostal do radaru surfařů po celém světě nedávno: SUP se inspiruje tradičním vodním plavidlem užívaným jihopacifickými ostrovy k námořnímu transportu, pro navigaci a rybaření.. nebo prostě ke sjíždění vln!

4 hlavní pilíře tohoto sportu jsou SÍLA, VYTRVALOST, ROVNOVÁHA a TRADICE: vyzkoušej tento úžasný vodní sport s GAMMATRAVELS a dotkneš se nejčistší a dávné polynéské surfařské kultury, s okamžitými lekcemi surfování a pádlování přímo na vlnách.

Získej SUP FLAT WATERS (bez vln) a SUP WAVE (na vlnách) LEKCE JIŽ ZA 40€/DEN pro začátečníky a mírně pokročilé, v lagunách a vlnách ostrova.


Získej SURF LEKCE JIŽ ZA 30€/DEN pro začátečníky a mírně pokročilé, v jakémkoliv věku.


Náš tým se skládá ze SUP/SURF INSTRUKTORŮ CERTIFIKOVANÝCH u ISA SURFING a FGS FEDERATIONS (první a druhý stupeň) a ZÁCHRANÁŘŮ CERTIFIKOVANÝCH u ILS a FINS FEDERATION. A samozřejmě z vášnivých a zkušených surfařů, expertů na místní surfařské podmínky.


SUP EXPLORATION a SUP WAVE SAFARI 55€/DEN jsou skvělou příležitostí pro pokročilejší SUP sportovce: vydat se kolem ostrova Lanzarote a vyhledávat nejvhodnější vlny pro SUP; nebo se plavit okouzlujícími útesy Lanzarote, prozkoumávat potopené vraky lodí a mnohem více!!!

Za poplatek 10€/DEN možné zapůjčení SUP a SURF potřeb pro Vaši vlastní zkušenost a dobrodružství: podívej se na náš QUIVER!


Vyzkoušej Stand Up Paddle a surfování na Lanzarote s GAMMATRAVELS!!!


SUP je skvělá alternativa, když nejsou podmínky zrovna vhodné pro surfování, a zároveň příležitost zažít zábavu a trénovat tělo a mysl zároveň.


Podívej se taky na náš profesionální VODNÍ FOTOSERVIS OD 20€/DEN, pro pokročilé jezdce, kteří potřebují rozšířit své book portfolio, nebo prostě pro ty, kdo chtějí zaznamenat své surfařské vzpomínky s GAMMATRAVELS!

Zkontroluj náš ceník, OBJEDNEJ NYNÍ nebo nás kontaktuj pro bližší informace!!


SUP VYBAVENÍ: AIR-SUP
GAMMATRAVELS využívá nejlepší vybavení pro Stand Up Paddling aktivity a podporuje AIRSUP (nafukovací prkna) filozofii. Nabízíme různé tvary a délky prken mezi 8.2” a 10.4”, vyhovující jakékoliv váze a úrovni jezdce.


AIRSUP prkno je skvělé kompromisní řešení pro všechny SUP režimy: stabilní, lehké a praktické pro prozkoumávání klidných vod La Santa laguny nebo exkurze mezi útesy Arrecife; bezpečné a uživatelsky přívětivé pro SUP WAVE režim pro surfování na vlnách Famary, umožňuje chytat více vln díky štědrému objemu, a bezpečné v případě nárazu, jelikož většina SUP WAVES úrazů vzniká kvůli střetu s vlastním prknem.

BEZPEČNOST, LEHKÁ VÁHA a UPLATNĚNÍ v klidných vodách a malých vlnách: to jsou hlavní charakteristiky AIRSUPu.

Pokud si troufáte na nejlepší SUP vlny Lanzarote, GAMMATRAVELS nabízí vysoce účinná prkna z epoxidové pryskyřice, abyste si mohli dovolit úplně cokoliv během své SUP jízdy!

Podívej se na náš úplný SUP a SURF QUIVER!
Zkontroluj náš ceník, OBJEDNEJ NYNÍ nebo nás kontaktuj pro bližší informace!!